SKOLIMOWSKI Jan (ur. 1978, Września)
olej, akryl, pastel, płótno, 50x90 cm
sygn. p.d.: J.S..2016, opisany na odwrocie: JAN SKOLIMOWSKI "ZIEMIA 4" 2016
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, akryl, pastel, płótno, 61x91,5 cm
sygn. p.d.: JAN SKOLIMOWSKI, opisany na odwrocie: JAN SKOLIMOWSKI "LĄDOTWÓR 3" 2017
technika mieszana na płótnie, 90x200cm,
Akryl na płótnie, 120x60
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
akryl i olej na płótnie, 90x60 cm
sygnowany z przodu, w prawym dolnym rogu
olej na płótnie, 80x60 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg