OLSZEWSKA Barbara (ur. 1990, Białystok)
olej/płótno, 100 x 60 cm
sygnowany u dołu: 'B. Olszewska'
na odwrociu opisany: 'Wieczny sen | B. Olszewska | 2017'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej na płótnie, 120 x 80 cm
Olej na płótnie, 120 x 90 cm
Olej na płótnie, 80 x 60 cm
olej/płótno, 110 x 82 cm
sygnowany p.d.: 'B. Olszewska'
na odwrociu opisany: ' ''Let's fly'' '2016 B. Olszewska'
olej, płótno, 73x65 cm
opisany na odwrocie: "Życzenie" B. Olszewska 2015
olej/płótno, 45 x 38 cm
sygnowany p.d.: `Olszewska`
na odwrociu opisany: `B. Olszewska `2014`
olej na płótnie 73x50 cm
sygnowany z przodu prawy dolny róg
olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: `B.Olszewska`
na odwrociu opisany: `B.Olszewska `2015`
olej na płótnie 65x54 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg,
opisany na odwrocie: B. Olszewska 2014
olej/płótno, 73 x 54 cm
sygnowany p.d.: `B. Olszewska`
na odwrociu opisany: `Niezapominajka, 2015 | B.Olszewska`
olej/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany p.d.: ` B. Olszewska`
na odwrociu opisany: ` ``Trzy Gracje`` 2015 | Barbara Olszewska`
olej, płótno, 61 x 50 cm,
sygn. p.d. B. Olszewska oraz na odwrocie 2015
olej/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany p.d.: `B.Olszewska`