SALATA Piotr Igor
akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: W hołdzie Francisowi Baconowi Piotr Igor Salata 07. 2014. inspiracja z R. R. Rilke "Ogród oliwny"
cena wywoławcza: Wykup abonament
SALATA Piotr Igor
SALATA Piotr Igor
akryl, płótno, 180 x 150 cm,
sygn. l.d.
SALATA Piotr Igor
I swear that I have seen that light! ("Rozum oślepiający" Allen Ginsberg)
akryl, olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
SALATA Piotr Igor
SALATA Piotr Igor
Armand odpoczywający pod sosnami, 2014
olej na płycie, 89cm x 45cm
SALATA Piotr Igor
SALATA Piotr Igor
akryl, olej, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. p.d.: Piotr Igor Salata