KIERUJ Piotr (ur. 1987)
cena wywoławcza: Wykup abonament
KIERUJ Piotr (ur. 1987)
KIERUJ Piotr (ur. 1987)
olej na płótnie, 100x70 cm,
KIERUJ Piotr (ur. 1987)
akryl, płótno, 60x55 cm
sygn. l.d.: Piotr kieruj 2016, opisany na odwrocie: Piotr Kieruj 2016 "Tancerka w mieście"
KIERUJ Piotr (ur. 1987)
Olej na płótnie, 100x70 cm
Opisany na odwrocie
KIERUJ Piotr (ur. 1987)
olej, płótno, 60x80 cm
sygn. l.d.: KIERUJ 15, opisany na odwrocie: Walczące konie II Piotr Kieruj 2015 r.
KIERUJ Piotr (ur. 1987)
Olej na płótnie, 70x70cm
Opisany na odwrocie
KIERUJ Piotr (ur. 1987)
KIERUJ Piotr (ur. 1987)
KIERUJ Piotr (ur. 1987)
Olej na płótnie, 104x94 cm
Opisany na odwrocie
KIERUJ Piotr (ur. 1987)
Bez tytułu z cyklu Wzrastanie, 2011
olej na płótnie, 140x140 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg
opisany na blejtramie
KIERUJ Piotr (ur. 1987)
olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany śr. d.: `Piotr Kieruj 2015`
na odwrociu opisany: `Piotr Kieruj | ``Niebieska Postać I`` | 2015`
KIERUJ Piotr (ur. 1987)
KIERUJ Piotr (ur. 1987)
olej, płótno, 90 x 90 cm
sygn. p. d.
KIERUJ Piotr (ur. 1987)
KIERUJ Piotr (ur. 1987)
olej na płótnie, 140x140 cm
opisany na blejtramie
KIERUJ Piotr (ur. 1987)
olej/płótno, 106 x 96 cm
KIERUJ Piotr (ur. 1987)
olej na płótnie, 140x140cm
KIERUJ Piotr (ur. 1987)
Bez tytułu z cyklu Wzrastanie, 2011 r.
olej/płótno, 140 x 140 cm
KIERUJ Piotr (ur. 1987)
olej, płótno, 140x140cm