DOBROGO Kati (ur. 1988)
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOBROGO Kati (ur. 1988)
linoryt barwny, obszar zadruku 45,3 x 29,5 cm, praca oprawiona
DOBROGO Kati (ur. 1988)
DOBROGO Kati (ur. 1988)
DOBROGO Kati (ur. 1988)
linoryt barwny, 70 x 50 cm
DOBROGO Kati (ur. 1988)
olej, płótno, 80 x 60cm,
sygn.: p. d.: Kati Dobrogo, oraz na odwrocie: Kati Dobrogo "Pupa 3" 2014