GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej/pozłota płatkowa/płótno, 140 x 60 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAKUB GODZISZEWSKI 2017 | ECHO', na odwrociu pieczęć autorska
cena wywoławcza: Wykup abonament
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej/płatki miedzi na płotnie, 120 x 50 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAKUB GODZISZEWSKI | VIII 2015 | "Sierpniowy żar"', pieczęć autorska
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
technika mieszana/ płótno, 70x100 cm
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej/ pozłota płatkowa/ płótno, 120 x 50 cm,
sygnowany l.d: 'Jakub Godziszewski '15',
sygnowany na odwrociu
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
technika mieszana, płótno, 60 x 70
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej/pozłota płatkowa/płótno, 120 x 60 cm,
sygnowany l.d: 'Jakub Godziszewski'
sygnowany, datowany i opsany: 'JAKUB GODZISZEWSKI | VII 2018 | RYCERZ'
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, płótno, 90 x 60 cm
sygn. l.d.: Jakub Godziszewski 2018
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej/płótno, 50 x 70 cm sygnowany i datowany p.d: 'Jakub Godziszewski 2017' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jakub Godziszewski | 2017 | DANAE'
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, płótno, 100 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: Noc Kupały/Czerwiec, Jakub Godziszewski, 2018;
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d: 'Jakub Godziszewski 2017' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jakub Godziszewski | 2017 | DANAE'
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, płótno, 70 x 50 cm
opisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI 2018 STAN ZAWIESZENA II
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jakub Godziszewski '17'
na odwrociu opisany: 'JAKUB GODZISZEWSKI | IV 2017 | PODMUCHY WIOSENNE'
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, srebro płatowe na płótnie, 80x60 cm,
sygnowany
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)
olej, płatki miedzi, płótno, 70x50 cm
opisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI 2016 Samuraj II
GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)