BANASZKIEWICZ Piotr (ur. 1981)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 50 x 50 cm
sygn. l.d.: PB'19, opisany na odwrocie: Piotr Banaszkiewicz Bydgoskie przedmieście 2019
olej, płótno, 74 x 50 cm
olej, płótno, 74 x 50 cm
sygn. p.d.: PB'18, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ KONIEWO 2018
olej, płótno, 40 x 30 cm
opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ 2017
olej na płótnie, 70 x 50 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘PB2018’
Opisany na odwrocie: ‘Piotr Banaszkiewicz 2018’
olej, płótno, 40 x 50 cm
sygn. p.d.: PB'18, opisany na odwrocie: PIOTR BANASZKIEWICZ 2018
Pierwszy dzień sierpnia, 2018 r.
olej na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘PB2018’
opisany na odwrocie: ‘Piotr Banaszkiewicz 2018’
olej, płótno, 50 x 50 cm
olej, płótno, 60 x 50 cm
sygn. p.d.: PB 2017, opisany na odwrocie: Piotr Banaszkiewicz 2017
olej, płótno, 60 x 60 cm
olej na płycie 70x78 cm
olej na płótnie 80x100 cm
olej na desce, 70x80 cm