DYBEK-PODLODOWSKA Ewa (ur. 1987, Stalowa Wola)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'E.P.'
na odwrociu opisany: 'Ewa Dybek-Podlodowska | 2017 r.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'E. DYBEK'
na odwrociu opisany: 'EWA DYBEK | 2017'
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'E. DYBEK'
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'E.DYBEK'
na odwrociu opisany: 'Ewa Dybek | 2017'
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'E. DYBEK'
Koń jaki jest każdy widzi, 2016 r.
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'E. DYBEK'
na odwrociu opisany: 'Ewa Dybek 2016'
akryl/płótno
100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Ewa Dybek 2016'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'E.DYBEK'
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'E.DYBEK'
na odwrociu opisany: 'Ewa Dybek | 2016'
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'E.DYBEK'
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'E.DYBEK'
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'E. DYBEK'
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'E.DYBEK '16'
na odwrociu opisany: 'EWA DYBEK | PARADISE II | 2016'
akryl/płótno
100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'E. DYBEK '16'
akryl/płótno
100 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'EWA DYBEK 2015'
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'EWA DYBEK | 2015'
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: E.DYBEK
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `E. DYBEK`
akryl/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Ewa Dybek | 2015 r.`
akryl/płótno, 100 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Ewa Dybek | 2015`