SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'SKRZYPEK' i datowany p.d.: '2018'
na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ SKRZYPEK | OLEJ PŁÓTNO | 100 x 80 cm | 2018 | "MALTAŃSKI POCAŁUNEK"
cena wywoławcza: Wykup abonament
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
Miejskie empanadas z kanarkowym słońcem, 2019
Olej na płótnie 80 cm x 100 cm
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
Landrynkowa sweetfotka, 2019 r.
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'SKRZYPEK' i datowany l.d.: '2019'
na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ SKRZYPEK | OLEJ PLÓTNO | 100 x 70 cm | "LANDRYNKOWA SWEETFOTKA" | 2019'
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
Rumiankowy pejzaż z gravitostworkowym zielonym drzewkiem, 2019
Olej na płótnie, 100 cm x 100 cm
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
Jedenastu wspaniałych i filetowa grawitowieża, 2018 r.
olej/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2018 SKRZYPEK'
na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ | SKRZYPEK | OLEJ PŁÓTNO 2018 | 80 x 90 cm | "JEDENASTU WSPANIAŁYCH | I | FIOLETOWA GRAVITOWIEŻA"'
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'SKRZYPEK' i datowany p.d.: '2019'
na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ SKRZYPEK | OLEJ PŁÓTNO | 100 x 80 cm | "GALAKTYCZNE DNA" | 2019'
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
RAKIETODOMKI I BŁĘKITNE GRAVITOSTWORKI, 2018
olej na płótnie, 140 x 100 cm
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej/płótno, 38 x 39 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l.d.: 'SKRZYPEK' i datowany p.d.: '2009'
opisany na odwrociu: 'GRZEGORZ SKRZYPEK | "DŁUGONOGIE STADO" | OLEJ NA PŁÓTNIE 2009 | 40 x 40'
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
SŁONECZNA GRAVIGALAKTYKA 1313, 2018
olej na płótnie, 100 x 80 cm
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej, technika własna/płótno, 40 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2015 SKRZYPEK'
na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ SKRZYPEK | "FABRYKA ŚRUBEK" 2015 | OLEJ PŁÓTNO 40 x 120'
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej na płótnie, 100 x 90 cm
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
Trzy koniostworki i drzewożarówka, 2018
olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
Letnie popołudnie w karmelowym miasteczku, 2017 r.
olej/płótno, 30 x 40 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'SKRZYPEK' i datowany l.d. '2017'
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej/płótno, 40 x 30 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.g.: 'SKRZYPEK' i datowany l.g.: '2017'
na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ | SKRZYPEK | 2017 | "PIESOSTWÓR" | 40 x 30 cm | OLEJ PŁÓTNO'
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej na płótnie, 110 x 70 cm
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
GRAVITOCHMURKI Z ZIELONYM KONIOSTWORKIEM, 2018
olej na płótnie, 100 x 70 cm
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. w dolnej partii obrazu, Skrzypek 2018
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
sygnowany l.d.: 'SKRZYPEK' i datowany p.d.: '2017'
na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ | SKRZYPEK | 2017 | "DRZEWKO | SZCZĘŚCIA" | OLEJ PŁÓTNO | 30 x 40 cm'
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej, płótno, 30 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej płótno, 50x70 cm
sygn. l.d., opisany na odwrocie