SKITEK Dariusz
cena wywoławcza: Wykup abonament
SKITEK Dariusz
SKITEK Dariusz
technika własna, płótno?, 40 x 30 cm, sygn. l.d.: D.S. Skitek 2015
SKITEK Dariusz
technika eksperymentalna, płyta, 50 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
SKITEK Dariusz
olej/płótno, 100 x 73 cm
sygnowany p.d.: `D S | SKITEK | 2011`
SKITEK Dariusz
technika mieszana na płótnie, 81x60 cm
Opisany na odwrocie: d.s skitek 2014 "panoptikon"