JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
JASIŃSKA Dominika
akryl na płótnie, 80x60 cm,
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: WĄTŁOŚĆ Dominika Jasińska Kraków 2015
JASIŃSKA Dominika
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
JASIŃSKA Dominika