GRUSZECKI Roman
olej na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘R. Gruszecki’
opisany na odwrociu: ‘„Port Cassis” 2017 r. | R. Gruszecki’
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRUSZECKI Roman
olej na płótnie, 70 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘„Barki w Amsterdamie” 2015 | R. Gruszecki’
GRUSZECKI Roman
olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: ‘R. Gruszecki’
opisany na odwrociu: ‘ „Przed startem” 2017 | R. Gruszecki’
GRUSZECKI Roman
olej na płótnie
100 x 80 cm
GRUSZECKI Roman
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p. d.: R. Gruszecki
GRUSZECKI Roman
olej na płótnie
50 x 60 cm
GRUSZECKI Roman
olej na płótnie
40 x 60 cm