SALA Marta (ur. 1985)
olej, płótno; 150 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: MARTA SALA / 2011 R / PORTRET / Z WYCIOREM / Marta Sala /
„Portret z Wyciorem” / 2011 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
SALA Marta (ur. 1985)
SALA Marta (ur. 1985)
obraz szyty/płótno, 105 x 70
sygnowany, datowany i opisany na rewersie: ‘Marta Sala 2014 Kurz’
SALA Marta (ur. 1985)
Technika: technika własna na papierze
Data powstania: 2016
Wymiary: 44 cm x 44 cm
SALA Marta (ur. 1985)
olej, płótno, 46 x 33 cm
SALA Marta (ur. 1985)
olej, płótno, 40 x 40 cm
SALA Marta (ur. 1985)
olej na płótnie
30 cm x 20 cm
SALA Marta (ur. 1985)
olej, płótno;
80 x 60 cm;
sygn., dat. i napis na odwrocie: Marta Sala/ "Relax" 2010
SALA Marta (ur. 1985)
olej, płótno;
100 x 45 cm;
sygn., dat. i napis na odwrocie: SALA/ MARTA/ 2013/ "Kaktus" 2013/ Marta Sala