GIEDRYŚ Natalia
akryl na płótnie, 81x65 cm
Opisany na odwrocie: Natalia Giedryś 2014
cena wywoławcza: Wykup abonament
GIEDRYŚ Natalia
olej na płótnie
70x70 cm
Opisany na odwrocie: Natalia Giedryś ZzN 2011
GIEDRYŚ Natalia
technika własna na płótnie, 60x60 cm
Opisany na odwrocie: Natalia Giedryś 2012 ZzN
GIEDRYŚ Natalia
akryl na płótnie, 81x100 cm
sygnowany z przodu,lewy dolny róg i opisany na odwrocie: 2013 ZzN Natalia Giedryś
GIEDRYŚ Natalia
Olej i akryl , 100 x 80 cm
Sygnowany na odwrocie: Natalia Giedryś 2013
GIEDRYŚ Natalia
olej i akryl na płótnie,
110x80,
sygnowany p.d. i opisany na odwrocie: Natalia Giedryś 2012/2013