JAKOBI Walerij Iwanowicz (1843 - 1902)
Akwarela, papier, 30,3 x 22,7 cm,
sygn. l.d.: 1883 Walerij Iwanowicz Jakobi.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier; 27,5 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Jakobi (podpis cyrylicą)
akwarela, tektura, 29,5 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: 1883 / Em... / W. Jakobi (cyrylicą)
akwarela, papier, 26 x 37 cm (w świetle oprawy);