GALUS Angelika (ur. 1976, Kraków)
akryl, płótno, 100 x 100 cm
sygn. p.d.: ANGE GALUS 2018, opisany na odwrocie: ANGELIKA GALUS Z CYKLU "FEERIA KWIATOWA" "FEERIA KWIATOWA" No 4 AKRYL 2018
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 70 x 80 cm, sygn. l.d.: Ange Galus 2009
olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: `ANGE GALUS 2015`
na odwrociu opisany: `ANGELIKA GALUS | TYT. "PINK PORTRAIT" 2015 r | wymiar 60x80 cm olej na płótnie | [sygnatura]`
olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany p.d.: `ANGE GALUS 2014`
na odwrociu opisany: `ANGELIKA GALUS | tyt.:" Sztil" 2014 r. | olej na płótnie | Galus`
olej, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. p.d.: Ange Galus 2013
olej na płótnie, 60x80 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie: ANGELIKA GALUS "Na horyzoncie" olej na płótnie 2014
olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d. Ange Galus 2014 oraz na odwrocie
olej/płótno, 65 x 93 cm
na odwrociu opisany: `ANGELIKA GALUS | "WYSPA TAJEMNIC" 2014 r, olej na płótnie | Galus`
olej na płótnie, 100 x 70 cm
olej na płótnie, 100 x 70 cm