JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Wszystko jest energią, 2019 r.
olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | "Wszystko jest energią" 2019'
cena wywoławcza: Wykup abonament
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie, 120 cm x 90 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany na odwrociu
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Nie potrafię przypomnieć sobie twojej twarzy 2, 2019
Olej na płótnie, 100 cm x 150 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 150 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘Łukasz | Jankiewicz | 2019 r. | Portret intymny’
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny kobiety, 2019
olej, płótno 150 × 100 cm,
sygn. na odwrocie: Łukasz Jankiewicz, portret emocjonalny kobiety, 2019 Łukasz Jankiewicz
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 80 x 100cm,
sygnowany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2019Wrocław | Krajobraz Tropikalny'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 120 x 90 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
PORTRET EMOCJONALNY KOBIETY 6, 2019
olej na płótnie, 150 x 100 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret Emocjonalny kobiety *Anna*, 2019 r.
olej/płótno, 120 x 90 cm,
sygnowany na odwrociu p.g. 'Łukasz Jankiewicz Portret Emocjonalny kobiety | nr 1'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret Emocjonalny Kobiety, 2019
olej, płótno, 150 × 100 cm,
sygn.na odwrocie: ŁUKASZ JANKIEWICZ 2019, WROCŁAW
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny kobiety, 2019 r.
olej na płótnie, 150 x 100 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Ociekająca szczęściem, 2018 r.
olej/płótno, 100 x 80 cm, na odwrociu autorski certyfikat autentyczności
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 90 x 120 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 90 x 120 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ŁUKASZ JANKIEWICZ 2019 WROCłAW'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)