OSTROWSKA Daria Alicja (ur. 1986)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 100 x 140 cm
akryl, płótno, 100 x 70 cm
akryl, płótno, 80 x 70 cm
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d. i opisany na odwrocie; Daria Ostrowska Zmówiny 2015
akryl na płótnie 70 x 100 cm
sygn. p.d. D. Ostrowska 2014
Jeśli nie jestem sobą to w takim razie kim jestem, 2015 r.
akryl, płótno, 100 x 70 cm
Akryl, płótno, 73x92 cm
sygn. p.d. D. Ostrowska 2014, opisany na odwrocie: KAMIENNA CÓRKA DARIA OSTROWSKA 2014
akryl, płótno, 100 x 80 cm
akryl, płótno, 92 x 65 cm
akryl, płótno, 95x62 cm
sygn. p.d., opisany na odwrocie: Daria Ostrowska Kamienna córka
akryl na płótnie,
80x60 cm,
sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: ciekawość daria ostrowska 2014
akryl/płótno, 100 x 70 cm
akryl, płótno, 92 x 73 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie: Daria Alicja Ostrowska | Pierścień Orlicy 2014.
Prezentowany obraz wystawiony był na indywidualnej wystawie malarstwa pt. "Zapomniane opowieści" Galeria u Majstra, Grodno, Białoruś 24.10‒8.11.2014.