BACHLEDA Andre (ur. 1975 r.)
akryl, płótno, 172,5 x 102 cm
sygn. p.d. AndRe
cena wywoławcza: Wykup abonament
BACHLEDA Andre (ur. 1975 r.)
Place vide, z cyklu Villes Tourdes, 2007
Akryl, płótno,
60 x 81 cm,
sygn. Na odwrocie: Andre Bachleda/ 2007
BACHLEDA Andre (ur. 1975 r.)
akryl, płótno;
46 x 33 cm
sygn. na odwrocie: Andre Bachleda/ Boulle orange
BACHLEDA Andre (ur. 1975 r.)
akryl, płótno; 55 x 46 cm
Sygn. na odwrocie: Andre Bachleda
BACHLEDA Andre (ur. 1975 r.)
Akryl, płótno,
55 x 46 cm,
Sygn. p.d.