HORBACZEWSKA-WOLAŃSKA Maria (ur. 1931)
olej, płótno dublowane; 55 x 42 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: M. HORBACZEWSKA
cena wywoławcza: Wykup abonament
KOBIETA CZYTAJĄCA KSIĄŻKĘ, 1963
Olej, płótno; 99 x 70,5 cm
Sygnowany p.d.: 63 | LATO
Olej, płótno; 61 x 50 cm
Na odwrocie nalepka wystawowa z CBWA w Łodzi z lat 60. XX w.
olej, płótno dublowane, 54 x 41 cm,
sygn. p.d.: M. Horbaczewska