BAŚNIK Paweł (ur. 1992, Sieradz)
olej na płótnie
25 x 18 cm
sygn. na odwrocie: "Paweł Baśnik"
Obraz stanowił część pracy dyplomowej, zatytułowanej: "Post mortem jako relikt osobowej świadomości"
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, akryl na płótnie, 30 x 24 cm
tusz, węgiel, papier, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
2016 - "Rysować naturalnie", wystawa finalistów ogólnopolskiego konkursu rysunkowego, Galeria Wozownia, Toruń
2016 - Think Tank Lab Triennale, wystawa finalistów międzynarodowego konkursu rysunkowego, Galeria ArtTrakt, Wrocław
olej na płótnie
40 x 30 cm
sygn. na odwrocie Paweł Baśnik
olej na płótnie, 70 x 60 cm, 2016
sygn. na odwrocie
2016 - RYSOWAĆ NATURALNIE - Wystawa finalistów ogólnopolskiego konkursu rysunkowego, Galeria Wozownia, Toruń;
2016 - THINK TANK LAB TRIENNALE - Wystawa finalistów międzynarodowego konkursu rysunkowego, Galeria ArtTrakt, Wrocław.
Dziewczyna w błękitnym swetrze 2014
olej na płótnie 100x70 cm
Sygnowany na odwrocie
olej na płótnie, 60x80 cm
Sygnowany na odwrocie
olej/dykta, 70 x 100 cm
na odwrociu opisany: `PAWEŁ BAŚNIK | ASP WROCŁAW | WYDZIAŁ MALARSTWA I RZEŹBY | KIERUNEK MALARSTWO | PRACOWNIA 207 P | TYTUŁ - "LITHIUM" | ROK 2013 (