HANCZAKOWSKI Adam (ur. 1971)
olej, płatki złota, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. p. d.: Adam Hanczk.
na odwrocie, na krośnie malarskim napis autorski: CONSTELLATIO 2013/ Adam Hanczakowski i dwie pieczęcie autorskie (w tym jedna lakowa).
cena wywoławcza: Wykup abonament
HANCZAKOWSKI Adam (ur. 1971)
akryl, płótno, płatki aluminium;
30 x 30 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 2014 Adam Hanczakowski oraz okrągła pieczęć lakowa z imieniem i nazwiskiem autora
HANCZAKOWSKI Adam (ur. 1971)
akryl, płótno;
30 x 30 cm;
sygn. i opis na odwrocie: TRANSITUS 30. X. 2013 Adam Hanczakowski oraz podpis autora
HANCZAKOWSKI Adam (ur. 1971)
technika własna, płótno;
50,5 x 76,5 cm;
sygn. na odwrocie: Adam Hanczakowski ·MAUZIO·AD MMXIII ·CRACOW·POLAND
HANCZAKOWSKI Adam (ur. 1971)
technika własna, sklejka;
58,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: A. Hanczakowski - 13
na odwrocie pieczęć lakowa z imieniem i nazwiskiem artysty
HANCZAKOWSKI Adam (ur. 1971)
technika własna, płyta;
70 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: VIR MAGNI ANIMI / Adam Hanczakowski. AD 2008 / sygnatura / pieczęć lakowa.
Z tyłu obrazu dołączona informacja o kierunku - Arcuizm - koncepcji wielowymiarowej i transcendentnej. Wymiar malarski zainspirowany Uniwersum przedstawia panoramy kosmiczne, galaktyczne pejzaże. Obrazy są artystycznymi wizjami ekspansji Wszechświata, powstawaniem nowych, nieodkrytych jeszcze przestrzeni kosmicznych.