SAS Andre (ur. 1928)
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, płyta aluminiowa, 47 x 48 cm
sygnowany p.d.: 'Andre Sas'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Format 50/50 cm No 26/30 + 2FA | Andre Sas | Beatles 1964''
pieczęć autorska na odwrociu: 'Photo Andre Sas'
pieczęć z nazwą na odwrociu: 'GALERIE GRACE RADZIWILL'
ed. 26/30
cena wywoławcza: Wykup abonament
SAS Andre (ur. 1928)
Brigitte Bardot, lata 60. XX w.
fotografia czarno-biała, papier barytowy
48x48 cm
sygnowany p.d. "andre sas", na odwrocie nalepka Galerie Grace Radziwill
SAS Andre (ur. 1928)
SAS Andre (ur. 1928)
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 53,2 x 37 cm
sygnowany p.d., sucha pieczęć autorska l.d.
na odwrociu sygnatura i pieczęć: 'Photo Andre Sas'
edycja 2/20
SAS Andre (ur. 1928)
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 55 x 40 cm
na przodzie sygnowany i sucha pieczęć autorska
edycja 3/30
SAS Andre (ur. 1928)
SAS Andre (ur. 1928)
gelatin silver print on photographic paper, 53.2 x 37 cm
signed lower right, artist’s embossed seal lower left
signature and seal 'Photo Andre Sas' on the reverse
edition 2/20
SAS Andre (ur. 1928)
gelatin silver print on Baryta paper, 55 x 40 cm
signature and artist’s embossed seal
signature and seal on the reverse: 'Photo Andre Sas'
edition 3/30
SAS Andre (ur. 1928)
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 45 x 45 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Paris 1962 | 5/3. | Andre Sas'
na odwrociu pieczęć autorska, pieczęć kolekcjonerska i pieczęć galeryjna
- kolekcja prywatna, Francja
SAS Andre (ur. 1928)
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 45,5 x 45,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BB Paris 1962 | N. 2/20 | Andre Sas'
na odwrociu dwie pieczęci autorskie, pieczęć kolekcjonerska i pieczęć galeryjna
- kolekcja prywatna, Francja
SAS Andre (ur. 1928)
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 49 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: '7/12 | Andre Sas'
- kolekcja prywatna, Francja
SAS Andre (ur. 1928)
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 41,2 x 28,4 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Andre Sas | 8/30 + 2 EA'
na odwrociu pieczęć autorska, pieczęć kolekcjonerska i pieczeć wystawowa
- kolekcja prywatna, Francja
SAS Andre (ur. 1928)
wydruk pigmentowy/papier barytowy, 50,5 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Paris 1964 | No 2/30 | Andre Sas'
- kolekcja prywatna, Francja
SAS Andre (ur. 1928)
gelatin silver print on Baryta paper , 45 x 45 cm
signed, dated and described on the reverse:
'Paris 1962 | 5/3. | Andre Sas'
artist's stamp, collector's stamp and gallery stamp on the reverse
PROVENENCE:
private collection, France
SAS Andre (ur. 1928)
gelatin silver print on Baryta paper, 45.5 x 45.5 cm
signed, dated and described on the reverse: 'BB Paris 1962 | N. 2/20 | Andre Sas'
two artist's stamps, collector's stamp and gallery stamp on the reverse
PROVENENCE:
private collection, France
SAS Andre (ur. 1928)
gelatin silver print on Baryta paper
, 49 x 50 cm
signed and described on the reverse: '7/12 | Andre Sas'
PROVENENCE:
private collection, France
SAS Andre (ur. 1928)
, 41.2 x 28.4 cm
signed and described on the reverse: 'Andre Sas | 8/30 + 2 EA'
PROVENENCE:
private collection, France
SAS Andre (ur. 1928)
gelatin silver print on Baryta paper, 50.5 x 50 cm
signed, dated and described on the reverse: 'Paris 1964 | No 2/30 | Andre Sas'
PROVENENCE:
private collection, France
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 2/20, fotografia czarno-biała/papier fotograficzny, płyta aluminiowa, 30 x 92 cm
sygnowana p.d.: `Andre Sas, 2/20`, l.d. sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu opisana: `Paris Janvier 1965 | 2/20` oraz pieczęcie: `Galerie Grace Radziwill` ,`Grace Radziwill`, `Andre Sas`
SAS Andre (ur. 1928)
lifetime print, 3/20, fotografia czarno-biała/papier fotograficzny, płyta aluminiowa, 35 x 90 cm
sygnowana p.d.: `Andre Sas, 3/20`, l.d. sucha pieczęć autorska: `SAS`
na odwrociu opisana: `Varsailles Avril 1965 | 3/20` oraz pieczęcie: `Galerie Grace Radziwill` ,`Grace Radziwill`, `Andre Sas`