GĄSIOROWSKA Hanna (ur. 1986)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GĄSIOROWSKA Hanna (ur. 1986)
GĄSIOROWSKA Hanna (ur. 1986)
linoryt na papierze, 40x50 cm,
opisany na dole
GĄSIOROWSKA Hanna (ur. 1986)
GĄSIOROWSKA Hanna (ur. 1986)
techniki metalowe, 49 x 36,5 cm
sygn. p.d.: H. Gąsiorowska / tech. metalowe / ’09
GĄSIOROWSKA Hanna (ur. 1986)
linoryt, papier, 59x39 cm
sygn. p.d.: Hanna Gąsiorowska/linoryt, 2009
GĄSIOROWSKA Hanna (ur. 1986)
linoryt, papier, 34x47 cm
sygn. na dole: HGąsiorowska/2010
GĄSIOROWSKA Hanna (ur. 1986)
techniki metalowe, papier, 23x27,5 cm
sygn. p.d.: HGąsiorowska/tech metalowe/09, opisane na odwrocie: HGąsiorowska
GĄSIOROWSKA Hanna (ur. 1986)
akryl, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. p. d.: HG oraz na odwrocie
GĄSIOROWSKA Hanna (ur. 1986)
Odpoczynek z cyklu Życie to bajka, 2013
akryl, płótno, 120x90 cm
opisany na odwrocie: HANNA GĄSIOROWSKA 2013 "ODPOCZYNEK" T: AKRYL 120x90 cm
GĄSIOROWSKA Hanna (ur. 1986)
ołówek, kredka, karton, 45x62 cm
sygn. z boku: HANNA GĄSIOROWSKA ’05, opisany na odwrocie: STUDIUM PSA 2 HANNA GĄSIOROWSKA ’05
GĄSIOROWSKA Hanna (ur. 1986)
sygn. z boku: HANNA GĄSIOROWSKA ’05, opisany na odwrocie: STUDIUM PSA 1 HANNA GĄSIOROWSKA ’05
GĄSIOROWSKA Hanna (ur. 1986)
akryl, płótno, 120x90 cm
opisany na odwrocie: Hanna Gąsiorowska "Czary i cuda" 2013 z "Życie to bajka"
GĄSIOROWSKA Hanna (ur. 1986)
bez tytułu
techniki metalowe, 49 x 31 cm
sygn. p.d. Hanna Gąsiorowska / techniki metalowe / 2010
bez tytułu
techniki metalowe, 39 x 51 cm
sygn. p.d. Hanna Gąsiorowska / tech. metal. / 2010
GĄSIOROWSKA Hanna (ur. 1986)
bez tytułu
linoryt, 39,5 x 49,5 cm
bez tytułu
linoryt, 49 x 31 cm
sygn. p.d. Hanna Gąsiorowska / linoryt / 2010
GĄSIOROWSKA Hanna (ur. 1986)
linoryt, papier, 59x39 cm
sygn. p.d.: Hanna Gąsiorowska / linoryt / 2009
GĄSIOROWSKA Hanna (ur. 1986)
technika metalowa, papier, 61,5x52 cm
sygn. p.d.: Hanna Gąsiorowska /tech. mech./ 2009
GĄSIOROWSKA Hanna (ur. 1986)
linoryt, papier, 43x55,5 cm
GĄSIOROWSKA Hanna (ur. 1986)
akryl, płótno, 90 x 120 cm;
sygn. p.d. HK oraz na odwrocie: Alfons, Hanna Gąsiorowska, 2012, parafka
GĄSIOROWSKA Hanna (ur. 1986)