BERNAD Michał (ur. 1990)
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygn. na odwrocie: "Michał Bernad Der Gelbe Klang 2" 2014
cena wywoławcza: Wykup abonament
BERNAD Michał (ur. 1990)
Olej na płótnie, 50x40 cm
Opisany na odwrocie
BERNAD Michał (ur. 1990)
olej/płótno, 70 x 50 cm
na odwrociu opisany: `MICHAŁ BERNAD | 2015`
BERNAD Michał (ur. 1990)
olej na płótnie, 24x30 cm
BERNAD Michał (ur. 1990)
olej na płótnie, stereoskopia, 90x30 cm
BERNAD Michał (ur. 1990)
olej, technika własna, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: Michał Bernad 2014.
BERNAD Michał (ur. 1990)
technika własna, 30x40 cm
BERNAD Michał (ur. 1990)
olej, płótno, 50 x 70 cm
BERNAD Michał (ur. 1990)
olej, kolaż, płótno, 40x30 cm
opisany na odwrocie: MICHAŁ BERNAD 2013/2014 "LAYERS 8"
BERNAD Michał (ur. 1990)
BERNAD Michał (ur. 1990)
BERNAD Michał (ur. 1990)
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
BERNAD Michał (ur. 1990)
olej, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: MB, opisany na odwrocie: MICHAŁ BERNAD
BERNAD Michał (ur. 1990)
olej, płótno, 30 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: Michał Bernad / 2013, 30 x 40 cm
BERNAD Michał (ur. 1990)
olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie: Michał/2013, 40x30 cm
BERNAD Michał (ur. 1990)
Nigdy nie zejdziemy na psy, 2013
olej, płótno, 40x30 cm
opisany na odwrocie: MICHAŁ BERNAD
BERNAD Michał (ur. 1990)
BERNAD Michał (ur. 1990)
BERNAD Michał (ur. 1990)
olej, płótno, 90x120 cm
sygn. p.d.: M.Bernad, opisany na odwrocie: NIE RUSZAĆ MICHAŁ BERNAD
BERNAD Michał (ur. 1990)
olej/płótno, 30 x 40 cm
na odwrociu sygnowany: `M. BERNAD`