KANIA Katarzyna (ur. 1983)
rysunek, 42x30 cm,
sygn.p/d: Red Lady
cena wywoławcza: Wykup abonament
KANIA Katarzyna (ur. 1983)
rysunek, 42x60 cm,
sygn.p/d: Red Lady
KANIA Katarzyna (ur. 1983)
sucha pastel na kartonie
51 x 34 cm
sygn. p/d.: Kasia/Kania/2009
KANIA Katarzyna (ur. 1983)
KANIA Katarzyna (ur. 1983)
olej na płótnie, 30 x 40 cm
KANIA Katarzyna (ur. 1983)
KANIA Katarzyna (ur. 1983)
sucha pastel na papierze, 100 x 70 cm
sygn. p.d.: Kasia/Kania/2009
KANIA Katarzyna (ur. 1983)
olej/płótno, 20 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KASIA | KANIA | 2010 | "Meduza" | "Jellyfish"'
KANIA Katarzyna (ur. 1983)
olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'KASIA | KANIA | 2016'
na odwrociu opisany: '"Czerwona Dama: | "Red Lady" | KASIA | KANIA | 2016'
KANIA Katarzyna (ur. 1983)
suchy pastel, 100 x 70 cm, praca w oprawie
KANIA Katarzyna (ur. 1983)
olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany p.d.: `KASIA | KANIA | 2015`
na odwrociu opisany na blejtramie: ```Krystaliczny Wymiar`` KASIA | KANIA | 2014 - 2015`
KANIA Katarzyna (ur. 1983)
Już się nie boję nocnych gier z upiorami, dioblicami i diaseckimi utopcami, 2008 r.
linoryt, flizelina, 120 x 50 cm
KANIA Katarzyna (ur. 1983)
KANIA Katarzyna (ur. 1983)
Już się nie boję nocnych gier z upiorami, dioblicami i diaseckimi utopcami Ired, 2007 r.
linoryt na flizelinie, 120 x 50 cm
KANIA Katarzyna (ur. 1983)
KANIA Katarzyna (ur. 1983)
KANIA Katarzyna (ur. 1983)
olej/płótno, 100 x 170 cm
sygnowany p.d.: `KASIA | KANIA | 2006`
na odwrociu opisany na blejtramie: `I vampire KASIA | KANIA | 2006` oraz nalepka
KANIA Katarzyna (ur. 1983)
olej/płótno, 105 x 160 cm
sygnowany p.d.: `KASIA | KANIA | 2008`
na odwrociu opisany oraz nalepka
KANIA Katarzyna (ur. 1983)
sucha pastel, karton, 100x70 cm
sygn. p.d.: w monogramie wiązanym Kasia Kania 2007
KANIA Katarzyna (ur. 1983)
wypukłodruk, sitodruk, papier, 107x59 cm
sygn. na licu: KATIA KANIA 2006 w monogramie, opisany: "Hipnotic Horizon" Druk wypukły