ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
Olej na płótnie, 100 cm x 70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
DWIESCIE DZIESIĘĆ LAT PÓŹNIEJ, 2018
olej na płótnie, 100 x 150 cm
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
DWIEŚCIE DWADZIEŚCIA LAT PÓŹNIEJ, 2018
olej na płótnie, 100 x 150 cm
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
olej/płótno, 110 x 150 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Janusz | Orzechowski | 2018'
na odwrociu opisany: 'Janusz Orzechowski | "Skyline 2039" | 2018'
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
STO SZEŚĆDZIESIĄT LAT PÓŹNIEJ, 2018
olej na płótnie, 110 x 140 cm
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygn. p.d.: „Janusz Orzechowski/2013” oraz na odwrocie: „Wee need you Janusz Orzechowski 2013”
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
STO SIEDEMDZIESIĄT LAT PÓŹNIEJ, 2018
olej na płótnie, 100 x 100 cm
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
PRZERWANA LEKCJA MUZYKI V, 2018
olej na płótnie, 100 x 150 cm
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
olej na płótnie, 100 x 140 cm
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
STO CZTERDZIEŚCI LAT PÓŹNIEJ, 2018
olej na płótnie, 100 x 150 cm
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
olej, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
Przerwana lekcja muzyki IV, 2018 r.
olej/płótno, 114 x 130 cm
sygnowany i datowany l.śr.: 'Janusz | Orzechowski | 2018'
na odwrociu opisany: 'Janusz Orzechowski | "Przerwana lekcja muzyki IV" | 2018'
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
olej/płótno, 110 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Janusz | Orzechowski | 2017'
na odwrociu opisany: 'Janusz Orzechowski | "Jabłko niezgody" 2017'
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
Siedemdziesiąt lat później, 2017 r.
olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany p.śr.: 'Janusz | Orzechowski | 2015'
na odwrociu opisany: 'Janusz Orzechowski | "Siedemdziesiąt lat później" | 2015'
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Janusz Orzechowski | 2017®'
na odwrociu opisany: 'Janusz Orzechowski | "PEPSIMAN" | olej na płótnie 2017'
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
olej/płótno, 110 x 140 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Janusz | Orzechowski | 2017'
na odwrociu opisany: 'Janusz Orzechowski | "Rekultywacja II" | 2017'
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
olej/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany i datowany u dołu: 'Janusz Orzechowski 2016'
na odwrociu opisany: 'Janusz Orzechowski | "Batmobil" 2016'