ANDREARCZYK Tymoteusz (ur. 1978, Starogard Gdański)
olej/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany l.g.: 'Tymoteusz '15'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Teatr Miniatur w Gdańsku Wrzeszczu, 2013 r.
olej/płótno naklejone na tekturę, 40 x 50 cm
na odwrociu opisany: `IV. 2013 | Teatr Miniatur | Gdańsk - Wrzeszcz`
olej/płótno, 120 x 150 cm