BIERNACKA Agata (ur. 1984)
olej, płótno, 80 x 60 cm
sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: AGATA ORLICKA-BIERNACKA 2017 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BIERNACKA Agata (ur. 1984)
BIERNACKA Agata (ur. 1984)
olej, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: A. ORCICKA-BIERNACKA
BIERNACKA Agata (ur. 1984)
akryl, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: AGATA BIERNACKA
BIERNACKA Agata (ur. 1984)
akryl, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: AGATA ORLICKA-BIERNACKA
BIERNACKA Agata (ur. 1984)
olej, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: Agata Orlicka-Biernacka "Bez tytułu", 2012 r.
BIERNACKA Agata (ur. 1984)
akryl, płótno, 90x110 cm
opisany na odwrocie: AGATA ORLICKA-BIERNACKA "DYKTATURA"
BIERNACKA Agata (ur. 1984)
akryl, płótno, 110x90 cm
opisany na odwrocie: AGATA BIERNACKA "BEZ TYTUŁU"
BIERNACKA Agata (ur. 1984)
olej/płótno, 150 x 100 cm
na odwrociu opisany: `AGATA | ORLICKA - | BIERNACKA`
BIERNACKA Agata (ur. 1984)
olej/płótno, 100 x 80 cm
na odwrociu opisany: `AGATA | ORLICKA| BIERNACKA`