AUTOR nieokreślony, XIX w.
Portret kobiety w kapeluszu - miniatura
miniatura na kości; 9 x 7 cm (owal);
ażurowa metalowa oprawa.
cena wywoławcza: Wykup abonament
AUTOR nieokreślony, XIX w.
Portret zbiorowy - Chińczycy (?)
gwasz, płótno; 252 x 149 cm;
przed konserwacją
AUTOR nieokreślony, XIX w.
Miniatura: Portret pruskiego oficera
gwasz, kość; 6,2 x 4,8 cm (wymiar owalu).
AUTOR nieokreślony, XIX w.
Miniatura: Profil mężczyzny - en grisaille
gwasz, kość; 5,8 x 5 cm (wymiar owalu).
AUTOR nieokreślony, XIX w.
olej, tektura; 25,4 x 20,8 cm (w świetle oprawy);
obraz po konserwacji.
AUTOR nieokreślony, XIX w.
malowany, haftowany, dekorowany perłami i koralikami;
19 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
opisany p. d .: Leon Girardet.
AUTOR nieokreślony, XIX w.
Mężczyzna w czarnym płaszczu - Miniatura
gwasz, kość; 7,5 x 6 cm (owal w świetle oprawy);
w czernionej ramie z liściem dębu u góry.
AUTOR nieokreślony, XIX w.
Mężczyzna w mundurze - Miniatura
gwasz, kość; 7 x 5,5 cm (owal w świetle oprawy);
w czernionej ramie z kwiatową gałązką u góry.
AUTOR nieokreślony, XIX w.