FYDRYCH Katarzyna (Czerwińska) (ur. 1986)
technika mieszana/płyta mdf, 41 x 97 x 3,5 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Katarzyna Czerwińska/ „Płynność koloru”/2012/technika mieszana, olej na płycie mdf/zaprawa klejowo-kredowa, pilśnią/ 41 x 97 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. i opisany na odwrociu: Katarzyna Czerwińska/ "Płynność koloru"/2012/technika mieszana, olej na płycie mdf/zaprawa klejowo-kredowa, pilśnią/ 41 x 97 cm
technika mieszana, płyta, płótno, zaprawa
50 x 44,5 cm
technika mieszana olejna, płyta mdf, zaprawa klejowo - kredowa
23,5 x 48 cm
23,5 x 44,5 cm
technika mieszana, olej, 90x30 cm + 65x29 cm
sygn. i opisany na odwrocie
technika mieszana olejna, płyta MDF, płótno, zaprawa klejowo-kredowa, 50x120 cm
opisany na odwrocie: Katarzyna Fydrych "Kropla czasu 4" technika mieszana olejna płyta MDF, płótno, zaprawa klejowo-kredowa, 50x120cm 2012
technika mieszana, płyta MDF, zaprawa klejowo-kredowa, średnica 45 cm,
sygn. na odwrocie
sygn. na odwrociu,
akryl, płyta MDF,
41.5x46.5,
sygn. na odwrociu,
technika mieszana, płyta MDF,
39x107x3.5 cm
sygn. na odwrociu,
technika mieszana, płyta MDF,
41x97x3.5 cm
sygn. na odwrociu, technika mieszana, płyta MDF, 90x40x4 cm
sygn. na odwrociu, technika mieszana, płyta MDF, 45x120x2.5 cm
sygn. na odwrociu, technika mieszana, płyta MDF, 110x33x3 cm
sygn.na odwrociu
akryl, olej, płótno
130x60
sygn.na odwrociu
akryl, olej, płótno
130x60