ADAMIAK-JAŚNIKOWSKA Katarzyna (ur. 1985, Legnica)
olej/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany p.d.: K. Adamiak'
na odwrociu opisany: 'KATARZYNA ADAMIAK-JAŚNIKOWSKA | "Po drugiej stronie" | kwiecień, 2017 r.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 50x80 cm
sygn. l.d.: K.A.J., opisany na odwrocie: KATARZYNA ADAMIAK-JAŚNIKOWSKA "Tryptyk (fioletowy)" Luty 2016 r
olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'K. Adamiak'
na odwrociu opisany: 'KATARZYNA ADAMIAK | -JAŚNIKOWSKA | "Cisza" | 2015 r.'
olej na płótnie, 110x100cm, opisany na odwrocie
olej/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'K. Jaśnikowska, 2012 r.'
na odwrociu opisany: 'KATARZYNA JAŚNIKOWSKA-ADAMIAK | "INSPIRACJA" | NR-130, listopad 2012 rok'
Drobiny inspiracji w ciszy, 2012 r.
olej/płótno, 110 x 100 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KATARZYNA JAŚNIKOWSKA-ADAMIAK | ''Drobiny inspiracji w ciszy'' | NR-132 grudzień 2012 rok'
olej/płótno, 90 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `KATARZYNA ADAMIAK-JAŚNIKOWSKA | "SEN" | 152-NR, październik 2014 r.`
Olej na płótnie, 70x80 cm
Opisany na odwrocie
olej na płótnie, 50x70 cm
olej na płótnie, 100x90 cm
olej, płótno, 50x70cm
olej na płótnie
110 x 100 cm
Opowieść o rdzy i przemijaniu, 2012 r.
olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany l.d.: `KJ`
na odwrociu opisany: `KATARZYNA JAŚNIKOWSKA | "OPOWIEŚĆ O RDZY I PRZEMIJANIU" | 20.II.2012 r. | NR - 114`
olej/płótno, 120 x 100 cm
na odwrociu opisany: `KATARZYNA JAŚNIKOWSKA | "Czułość" | Luty 2013 r. | NR - 134`
olej/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: `KATARZYNA JAŚNIKOWSKA | "Powrót" | Luty 2013 rok | NR-136`
Beskid niski. Wspomnienie., 2012 r.
olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany l.d.: `K.Jaśnikowska`
na odwrociu opisany: `KATARZYNA JAŚNIKOWSKA | Beskid niski. Wspomnienie | NR. - 131, Listopad 2012 r.`