GADOWSKI Rafał (ur. 1973)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GADOWSKI Rafał (ur. 1973)
Kozioł 02, z cyklu ZWIERZ, 2012
olej, płótno, 100 x 100 cm;
sygn. p.d.: Rafał / Gadowski / 2012;
GADOWSKI Rafał (ur. 1973)
Kogut 02, z cyklu `ZWIERZ`, 2012 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany l.d.: `Rafał | Gadowski | 2012`
na odwrociu opisany: `Rafał | Gadowski | 2012 | KOGUT 02 | z cyklu | "ZWIERZ"`
GADOWSKI Rafał (ur. 1973)
Arbuz 03, z cyklu `Przedmiot`, 2012 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Rafał Gadowski 2012 | "ARBUZ 03" z cyklu "PRZEDMIOT"`
GADOWSKI Rafał (ur. 1973)
Z cyklu Dzieci, Latawiec, 2012 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Rafał Gadowski 2012`
na odwrociu opisany: `Rafał Gadowski 2012 | "LATAWIEC" obraz z cyklu | "DZIECI"
GADOWSKI Rafał (ur. 1973)
olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Rafał Gadowski 2012 | "KURA 01" z cyklu "ZWIERZ"`
GADOWSKI Rafał (ur. 1973)
Flaming, z cyklu Zwierz, 2012 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Rafał Gadowski 2012 | "FLAMING" z cyklu "ZWIERZ"`
GADOWSKI Rafał (ur. 1973)
KURY II z cyklu ZWIERZ, 2011 r.
olej /płótno, 100 x 120 cm
sygnowany d.śr.: 'Rafał Gadowski | 2011'
na odwrociu opisany: 'Rafał Gadowski 2011 | Kury II z cyklu "ZWIERZ" '
GADOWSKI Rafał (ur. 1973)
olej /płótno 100 x 100 cm
sygnowany p.g.: `Rafał Gadowski 2011`
na odwrociu opisany: `Rafał Gadowski 2011 | SŁOŃ z cyklu "ZWIERZ" `
GADOWSKI Rafał (ur. 1973)
SARNA z cyklu `Zwierz`, 2011 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Rafał Gadowski | 2011`
na odwrociu opisany: `Rafał Gadowski | 2011 | SARNA z cyklu | "ZWIERZ" `
GADOWSKI Rafał (ur. 1973)
Z cyklu Zwierzęta, Kozioł, 2011 r.
olej/płótno,
100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Rafał Gadowski 2011`
opisany na odwrociu
GADOWSKI Rafał (ur. 1973)
olej/płótno,
90 x 130 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Rafał | Gadowski | 2011`
na odwrociu opisany: `Rafał Gadowski | 2011 | "KURY" z cyklu | "ZWIERZ" `