BICZAK Marlena (ur. 1989)
akwatinta; 78 x 107,3 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Biczak 2014 (ołówkiem);
napis u dołu: "pod spodem" (ołówkiem)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BICZAK Marlena (ur. 1989)
akwatinta, papier; 78,2 x 107 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Biczak 2015 (ołówkiem);
napis u dołu: coś (ołówkiem);
oznaczenie l. d.: e/a (ołówkiem);
BICZAK Marlena (ur. 1989)
Schemat powtarzalności, 2014 r.
akwaforta, akwatinta / papier, 70 x 100 cm, sygn.
BICZAK Marlena (ur. 1989)
Schemat powtarzalności z cyklu Półmrok
Technika: akwatinta
Data powstania: 2014
Wymiary: 81 x 110 cm
Sygnatura: e / a "schemat powtarzalności" [podpis artystki] 2014n
BICZAK Marlena (ur. 1989)
akwatinta; 64 x 98 cm (wym. grafiki);
sygn. i dat. p. d.: MBiczak 2015;
oznaczenie egzemplarza l. d.: 11/100
napis dolny środek: ŚWIATŁO III;
BICZAK Marlena (ur. 1989)
akwaforta, akwatinta / papier, 100 x 65 cm, sygn.
BICZAK Marlena (ur. 1989)
odprysk, akwatinta; 100 x 70 cm (wym. grafiki);
sygn. i dat. p. d.: M. Biczak 2012;
oznaczenie egzemplarza l. d.: 22/100;
napis u dołu: Toskania
Praca uzyskała nagrodę Grand Prix w konkursie "Grafika Roku 2012"
BICZAK Marlena (ur. 1989)
BICZAK Marlena (ur. 1989)
BICZAK Marlena (ur. 1989)
BICZAK Marlena (ur. 1989)
olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany p.d.: `M. Biczak`
na odwrociu opisany
BICZAK Marlena (ur. 1989)
akryl/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: `M. Biczak`
na odwrociu opisany: `Biczak | Marlena`
BICZAK Marlena (ur. 1989)
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `M. Biczak`
na odwrociu opisany
BICZAK Marlena (ur. 1989)
olej/płótno,
115 x 134 cm
sygnowany p.d.: `Marlena Biczak 2011`