IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
pastel, papier, 79 x 69 cm,
sygn. l.d. pismem lustrzanym: Kriz | Cruz 1916 | OVID
cena wywoławcza: Wykup abonament
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
Fantazja nr 3 (z ptakami), 2013-2014 r.
pastel/papier, 160 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d., pismem lustrzanym: 'Kriz | Cruz 1914 | + 100| Fantasia No. 3 with Birds'
na odworociu naklejka autorska z opisem pracy i sygnaturą autora
- "Kriz Cruz", Fass Art Gallery, Sabanci University, Stambuł, Turcja, 21.04-14.05.2014
- "Kriz Cruz. Malarstwo", Galeria RCK, Kołobrzeg, 3-27.09.2014
- "Krzysztof Izdebski-Cruz. Więcej niż realizm - malarstwo", Galeria Sztuki Współczesnej we Włocławku, 6.12.2013-5.01.2014
- "Krzysztof Izdebski-Cruz. Malarstwo olejne, suchy pastel, rysunek sztyftem (złotym, srebrnym, ołowianym oraz bądź jakim)",
Galeria Miejska we Wrocławiu, 28.11.2014-9.01.2015
- "Krzysztof Izdebski-Cruz", Taylor's University Gallery, Kuala Lumpur, Malezja 10-11.2015
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
pastel
80 x 95 cm
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof
pastel
80 x 95 cm
IZDEBSKI-CRUZ Krzysztof