HENELT Józef
Kaplica Zygmuntowska na Wawelu, 1932
autolitografia, papier; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. ołówkiem u dołu; p. d.: Henelt 1932
cena wywoławcza: Wykup abonament
HENELT Józef
akwaforta, papier; 12,9 x 11,2 cm (kompozycja);
sygn. p. d.: Henelt 1932 (ołówkiem)
HENELT Józef
Kaplica Zygmuntowska na Wawelu, ok. 1930
autolitografia, papier; 35 x 47,5 cm;
sygn. ołówkiem p.d.: Henell Józef
HENELT Józef
REMBRANDT VAN RIJN (1606-1669) - według
akwaforta, papier; 12,4 x 11,2 cm;
sygn. ołówkiem: z Rembrandta Henelt 932
HENELT Józef
Z Rembrandta [Powrót syna marnotrawnego], 1932
Akwaforta;
wym.: 124 x 112 mm;
sygn. oł. p.d.: JHenelt 932r., l.d. tytuł.
HENELT Józef
Akwaforta;
wym.: 129 x 112 mm;
sygn. oł. p.d.: JHenelt 1932. Na odwrocie odbitka próbna.