DRTIKOL Frantisek (1883 - 1961)
fotografia czarno-biała, odbitka bromowa/papier fotograficzny,vintage print
29,8 x 24,8 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'FRANTISEK DRTIKOL. PULAKT. 1928'
- Dom Aukcyjny Villa Grisenbach, Berlin - kolekcja prywatna, Polska
cena wywoławcza: Wykup abonament
fotografia czarno-biała, papier; 21,3 x 12,7 cm;
sygn. p. d. prostokątną suchą pieczęcią: COPYRIGHT DRTIKOL PRAGUE;
odbitka późniejsza
Akt kobiety stojącej na schodach
fotografia czarno-biała, brom, papier, 27,5 x 19,7 cm;
sygn. p. d.: COPYRIGHT / DRTIKOL PRAGUE (sucha pieczęć autorska);
vintage print
fotografia czarno-biała, brom, papier, 22,5 x 28 cm;
vintage print
fotografia czarno-biała, brom, papier, 22 x 28 cm;
p. d. sucha pieczęć tłoczona: COPYRIGHT / DRTIKOL PRAGUE
vintage print
vintage print
fotografia czarno biała, brom, papier,
33 x 22 cm wymiar kompozycji,
sygn. p. d.: COPYRIGHT / DRITKOL PRAGUE (sucha pieczęć)
p. d. sucha pieczęć tłoczona:
COPYRIGHT / DRTIKOL PRAGUE
vintage print; fotografia czarno biała, brom, papier,
27,6 x 21,5 cm;
sygn. p. d.: COPYRIGHT / DRTIKOL PRAGUE (sucha pieczęć);
33 x 22 cm wymiar kompozycji,
fotografia czarno - biała brom, papier , 26.5 x 19,5 cm;
fotografia czarno-biała, brom, papier, 22,5 x 30 cm;
fotografia czarno-biała, brom, papier; 35 x 26 cm;
sygn. u
dołu: COPYRIGHT / DRITKOL PRAGUE (sucha pieczęć)
fotografia czarno-biała, brom, papier; 29 x 18, 5 cm;
sygn. p.
d.: COPYRIGHT / DRITKOL PRAGUE (sucha pieczęć)
fotografia czarno-biała, brom, papier,
29, 5 x 22,9 cm;
sygn. p. d.: suchą pieczęcią: COPYRIGHT / DRITKOL PRAGUE
fotografia czarno biała, brom, papier, 32 x 23,5 cm;
sygn. p. d.: sucha pieczęć: COPYRIGHT/ DRTIKOL PRAGUE
28 x 35,5 cm;
p. d. sucha pieczęć: COPYRIGHT/ DRTIKOL PRAGUE