KUKUŁA Katarzyna (ur. 1987, Katowice)
Zaciągnij się ze mną acetonem, 2018
olej na płótnie, 50 x 50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 150 x 120 cm
olej/płótno, 80 x 120 cm
olej, płótno, 100 x 80 cm,
opisany na odwrocie: 'Katarzyna Kukuła | "Pracownia zimą" | olej na płótnie | 100X80 cm | 2018'
olej na płótnie, 100 x 120 cm
Technika: olej na płótnie
Data powstania: 2016
Wymiary: 40 cm x 60 cm
olej, płótno, 140 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
2016 - wystawa zbiorowa "Flow zoon", Galeria Gruning, Kraków
olej, płótno, 45 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 150 x 180 cm,
materiał: OLEJ PŁÓTNO
wymiar: 60x40
rok: 2011
SYGNOWANA I DATOWANA
olej, płótno, 60x20 cm
opisany na odwrocie: Katarzyna Kukuła "Zimno" olej na płótnie 60x20 cm 2012
olej, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: Katarzyna Kukuła "Mrowiec VI" olej na płótnie 70x100 cm 2011