BILECKA Marta (ur. 1975)
Perfect moment before noon 30, 2019 r.
akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'MARTA BILECKA'
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | JUN. 2019 | PERFECT MOMENT BEFORE NOON 30'
cena wywoławcza: Wykup abonament
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 50 x 100 cm,
sygnowany p.d.: 'MARTA BILECKA',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARTA BILECKA | OCT.2018 | „SOFT SILENCE”'
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie, 70 x 140 cm
sygnowany l. d. róg: ‘MARTA BILECKA’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘MARTA BILECKA | NOV. 2018 | „IN HARMONY”’
BILECKA Marta (ur. 1975)
Perfect moment before noon 22, 2019 r.
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | MAR 2019 | "PERFECT MOMENT BEFORE NOON 22"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie, 100 x 120 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MARTA BILECKA’
sygnowany na odwrociu: ‘Marta Bilecka | 2014’
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 50 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | MAY 2019 | "BLUE UNIVERSE 4 / GREEN MOUNTAIN"
BILECKA Marta (ur. 1975)
Perfect moment before noon 28, 2019 r.
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | APR. 2019 | "PERFECT MOMENT BEFORE NOON 28"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
Perfect Moments Before Noon 7, 2018 r.
akryl na płótnie, 60 x 120 cm
sygnowany l. d. róg: ‘Marta Bilecka’
BILECKA Marta (ur. 1975)
Perfect moment before noon 18, 2019 r.
akryl/płótno, 50 x 100 cm
opisany na odwrociu: 'MARTA BILECKA | FEB. 2019 | "PERFECT MOMENT BEFORE NOON 18"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
Perfect Moment Before Noon 12, 2018 r.
akryl na płótnie, 50 x 100 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
Perfect moment before noon 14, 2019 r.
akryl/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany l.d.: 'MARTA BILECKA'
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | JAN. 2019 | "PERFECT MOMENT BEFORE NOON 14"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 60 x 120 cm
BILECKA Marta (ur. 1975)
Summer arrived... Genesis - Perfect Moments before Noon, 2018 r.
akryl na płótnie, 50 x 100 cm
opisany na odwrociu: ‘Marta Bilecka, JUN. 2018, "GENESIS - PERFECT MOMENTS BEFORE NOON 5"’
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | OCT. 2018 | "SUMMERTIME MOMENTS"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
Genesis – Perfect moment before noon, 2018 r.
akryl na płótnie, 60 x 120 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘MARTA BILECKA’
Opisany na odwrocie: ‘Marta Bilecka APR. 2018 „GENESIS – PERFECT MOMENT BEFORE NOON”’
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 50 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'Marta Bilecka | sep. 2018 | "Quiet evening"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl na płótnie, 60 x 120 cm
Opisany na odwrocie: ‘MARTA BILECKA, SEP. 2018 „PERFECT MOMENT 11’
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | SEP. 2018 | "GENESIS 15"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl/płótno, 60 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'Marta Bilecka | aug. 2018 | "BLUE MOON"'
BILECKA Marta (ur. 1975)
akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.