GLINICKI Zygmunt (1898 - 1940)
olej, płótno; 93,5 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. GLINICKI 1924
cena wywoławcza: Wykup abonament
Plakat: Linja Gdynia - Ameryka, 1934
litografia barwna/papier, 98 x 68 cm
sygn. p.d.: Z.GLINICKI
druk: Zakład Graficzny B. Wierzbicki i Ska, Warszawa
LINJA GDYNIA - AMERYKA, 1934 R.
litografia/papier,
98 x 68 cm
sygn. p.d.: `Z.Glinicki`