JANUS-SZYBIST Antonina (ur. 1988)
tempera/olej/płótno, 100 × 145 cm
sygnowany na odwrociu:
"ANTONINA JANUS"
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 120 x 110 cm,
sygn. i opisany na na odwrocie
2016 - wystawa zbiorowa "Hommage a still life", Galeria Pryzmat, Kraków
tempera, płótno, 130 x 120 cm,
sygn. i opisany na odwrocie
2016 – wystawa zbiorowa, „Szerokość Długość Wysokość i Głębokość”, Opactwo Benedyktynów, Tyniec
2015 – wystawa indywidualna, „Za oknem”, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa
2015 – wystawa zbiorowa, „Droga figuracji”, Galeria Lamelli, Kraków
2014 – wystawa zbiorowa, „Najlepsze dyplomy ASP w Krakowie”, Pałac Sztuki, Kraków
Olej, płótno, 40 x 50 cm, 2012
sygn. na odwrocie oraz opis autorski.
Olej, płótno, 70,5 x 100 cm, 2012
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Antonina Janus