BĄK Magdalena (ur. 1984, Nisko)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 86 x 99 cm
sygnowany l.d.: `Magdalena Bąk 2014`
na odwrociu opisany: `"Spektrum" | Magdalena Bąk | 2014`
akryl, olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Magdalena Bąk`
na odwrociu opisany: `Magdalena Bąk | "Szklana góra" 2014`
olej na płótnie, 70x70 cm
Opisany na odwrocie: Obraz księżycowy
olej na płótnie, 180x180 cm (każdy 90x90cm),
Opisany na odwrocie: Magdalena Bąk 2010