GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
Farba akrylowa, olej na płótnie, 70 cm x 50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
Farba akrylowa,Olej na płótnie, 140 cm x 70 cm
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
akryl, olej/piórko, 120 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'EMIL GOŚ | "BIELIK" | 2019 r.'
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
akryl na płótnie, 140 x 70 cm
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
olej, akryl na płótnie, 140 x 70 cm
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
akryl i olej wodorozcieńczalny na płótnie, 100 x 50 cm
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
olej, akryl na płótnie, 70 x 40 cm
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
olej, akryl na płótnie, 120 x 60 cm
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
olej, akryl na płótnie, 80 x 50 cm
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
akryl/olej wodorozcieńczalny/płótno, 70 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Emil Goś | Płomykówka | 2018 | znak autorski'
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
akryl, olej wodorozcieńczalny na płótnie, 72 x 50 cm
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
olej/akryl/płótno, 120 x 60 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odworciu: 'Emil GOŚ | "PAW" | 2018'
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
akryl, olej, płótno, 73 x 50 cm, sygn. na odwrocie
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno, 30 x 30 cm kompozycja, 35 x 35 cm w oprawie
opisany na odwrocie: EMIL GOŚ "Świetlik" 2017
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno, 60 x 40 cm kompozycja, 62 x 42 cm w oprawie
opisany na odwrocie: EMIL GOŚ "Perkoz" 2018
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
akryl, olej, płótno, 30 x 20 cm,
sygn. l.g.
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
GOŚ Emil (ur. 1986, Wrocław)
akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno, 30 x 30 cm