CHARKÓW Marcin (ur. 1989)
olej/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany i datowany p.d.: ‘CHARKÓW MARCIN | 2009’
na odwrociu opisany: ‘CHARKÓW M. | 2009’
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHARKÓW Marcin (ur. 1989)
olej/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany i datowany p.d.: `CHARKÓW MARCIN | 2009`
na odwrociu: `CHARKÓW M. | 2009`
CHARKÓW Marcin (ur. 1989)
Akryl, płótno;
70x50 cm
Sygn. na odwrocie: Charków Marcin/ 02.03.2011
CHARKÓW Marcin (ur. 1989)
Akryl, płótno;
100x70 cm
Sygn. p. d.: Charków Marcin/ 2011 i na odwrocie: Charków Marcin/ 6.04.2011
CHARKÓW Marcin (ur. 1989)
olej/płótno,
60 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Charków Marcin | 2009 r.`
sygnowany i datowany na odwrociu
CHARKÓW Marcin (ur. 1989)
olej/płótno,
40 x 30 cm
sygnowany i datowany p.d.: `CHARKÓW MARCIN | 2009` oraz na odwrociu: `CHARKÓW M. | 2009`
CHARKÓW Marcin (ur. 1989)
Akryl, płótno;
90x60 cm
Sygn.na odwrocie: CHARKÓW MARCIN/ 2010