INGLOT Robert (ur. 1962 Rzeszów)
olej, płótno, 76 x 60 cm,
sygn. p.d.: Inglot
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 33 x 33 cm,
sygn. p.d.: Inglot
olej, płótno, 40 x 60 cm,
sygn. p.d.: Inglot
olej, płótno;
34,5 x 42 cm;
sygn. p.d.: Ingot , i na odwrocie 2006
olej, płótno;
65 x 40 cm;
sygn. p.d.: Ingot i na odwrocie 2010