SIERPIŃSKI Marek (1954 Warszawa - 2014 Warszawa)
brąz, 58 x 15 x 15 cm
sygowany i opisany wybitym monogramem: '3 MS | MAREK SIERPIŃSKI'
cena wywoławcza: Wykup abonament
drewno, wys. całkowita: 113 cm; wymiar podstawy: 30 x 27 cm;
sygn. przy podstawie (tłok): MS (inicjały wiązane) / M.SIERPIŃSKI /W-WA.
na spodzie podstawy nalepka autorska.
drewno, 66,5 x 15 x 8 cm
sygnowany monogramem autorskim: 'MS'
na spodzie nalepka autorska
mosiądz, 32 x 10,5 x 5,5 cm
sygnowany: 'M.SIERPIŃSKI | W WA' oraz monogramem autorskim: 'MS'
brąz/ bronze
26, 5 x 7 cm
nalepka autorska/ artist’s sticker:, Marek Sierpiński
brąz niklowany, kamienna, czarna podstawa;
wys. całkowita: 56 cm;
sygn. z tyłu MS (inicjał wiązany) oraz cyfra 3, poniżej:
M. SIERPIŃSKI W-WA
brąz patynowany; wys. całkowita: 56,5 cm;
sygn. z tyłu MS (inicjał wiązany) oraz cyfra: 4 powyżej: M. SIERPIŃSKI W-WA.
linoryt, papier; 15 x 15 cm(wymiar kompozycji);
sygn. w kompozycji: MS;
sygn. i opisany poniżej ołówkiem l. d.: "Morze Czerwone" / Linoryt/, śr. d.: 8/50, p. d.: M. Sierpiński.
akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. i opisany p. d.: L-20/MS. '14.
brąz polerowany; wys. całkowita: 60,5 cm;
sygn. z tyłu MS (inicjał wiązany) oraz M. SIERPIŃSKI W-WA powyżej cyfra odnosząca się do nakładu (?): 2.
drewno, wys. całkowita: 58 cm;
sygn. z tyłu MS (inicjał wiązany) oraz M. SIERPIŃSKI / W-WA - tłoki.