SŁODKOWSKA Agnieszka (ur. 1973, Ostrowiec Świętokrzyski)
Prowincja Tottori - Japonia, 2014 r.
olej na płótnie, 50 x 100 cm
Sygnowany l. d. róg: i na odwrocie: ‘Słodkowska 2014’
cena wywoławcza: Wykup abonament
Somewhere 2, z cyklu Tribute to Hopper, 2011
olej, płótno, 70 x 60,
sygn. l. d. Słodkowska 2011
Somewhere, z cyklu Tribute to Hopper, 2010
olej, płótno, 54 x 73 cm;
sygn. l.d. `Słodkowska 2010` i na odwrocie
Przystań w Avejro, 2007, z cyklu Tribute to Hopper
olej, płótno, 54 x 73 cm;
sygn. p. d.: Słodkowska 2007 i na odwrocie
olej na płótnie, 100x73 cm
Tori, Miyajima; z cyklu Japanorama, 2010
olej, płótno;
50 x 100 cm;
sygn. l. d.: Słodkowska 2010 oraz na odwrocie
Sol, Madrid, z cyklu People, 206
olej, płótno,
81 x 61 cm;
sygn..p.d. Słodkowska 2006
olej, płótno;
50 x 100 cm;
Densha (Pociąg) z cyklu Japanorama, 2008
olej, płótno;
89 x 116 cm;
sygn. l.g.: Słodkowska 2008 oraz na odwrocie: ASłodkowska 2008
olej, płótno,
81 x 116 cm;
sygn. p.d. Słodkowska 2008