VILLAIN Louis
Litografia, papier; 20,5 x 13 cm (w świetle p-p)
Sygnowany z płyty p.d.: Lith. de Villain
Portret z dzieła J. Straszewicza, "Les Polonais et les Polonaises de Revolution du 29 Novembre 1830 ou portraits des personnes....., Paris 1832
cena wywoławcza: Wykup abonament
VILLAIN Louis
litografia, papier; 29,5 x 23,5 (wymiar odbitki), 30,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
Napisy na płycie l. d: Lith de Villain. oraz p. d.: Maurir
Na odwrocie odręczny opis: Litografia z wydawnictwa Straszewicza / Paris 1832-1836 "Les polonais et polonaises de la re?volution du 29 novembre 1830"
VILLAIN Louis
VILLAIN Louis
Portrety z dzieła J. Straszewicza, "Les Polonais et les Polonaises de Revolution du 29 Novembre 1830 ou portraits des personnes qui ont figure dans la derniere guerre de l`independance polonaise avec les facsimile de leurs signatures" [?], Paris 1832
Litografia;
wym. planszy: 254 x 160 mm;
sygn. pł.: Lith. de Villain; pod kompozycją fascimile podpisu Sowińskiego i tytuł: Sowinski.
VILLAIN Louis
Klementyna z Tańskich Hofmanowa, 1832
Litografia;
wym. planszy: 254 x 160 mm;
sygn. pł.: Lith. de Villain; pod kompozycją fascimile podpisu Hofmanowej i tytuł: Clementine Hofman nee Tańska.
VILLAIN Louis
Litografia; wym. planszy: 254 x 160 mm; sygn. pł.: Lith. de Villain; pod kompozycją fascimile podpisu Chłopickiego i tytuł: Chlopicki.
VILLAIN Louis
Litografia;
wym. planszy: 254 x 160 mm;
sygn. pł.: Lith. de Villain; pod kompozycją fascimile podpisu Łukasińskiego.
VILLAIN Louis
Litografia;
wym. planszy: 254 x 160 mm;
sygn. pł.: Lith. de Villain; pod kompozycją fascimile podpisu Wysockiego i tytuł: Pierre Wysocki.
VILLAIN Louis
Michał Wołłowicz i Leon Przecławski, 1832
Litografia;
wym. planszy: 254 x 160 mm;
sygn. pł.: Lith. de Villain; pod kompozycją fascimile podpisów i tytuł: Michel Wołłowicz i Leon Przecławski.
VILLAIN Louis
Litografia;
wym. planszy: 254 x 160 mm;
sygn. pł.: Lith. de Villain; pod kompozycją fascimile podpisu Bema i tytuł: J. Bem.
VILLAIN Louis
Litografia;
wym. planszy: 254 x 160 mm;
sygn. pł.: Lith. de Villain; pod kompozycją fascimile podpisu Potockiej i tytuł: Claudine Potocka.
VILLAIN Louis
Litografia;
wym. planszy: 254 x 160 mm;
sygn. pł.: Lith. de Villain; pod kompozycją fascimile podpisu Rybińskiego i tytuł.: Rybinski.
VILLAIN Louis
Litografia;
wym. planszy: 254 x 160 mm;
sygn. pł.: Lith. de Villain; pod kompozycją fascimile podpisu Skrzyneckiego i tytuł: Skrzynecki. General en chef.