DWORZAŃSKI Tadeusz (1911 – 1991)
drzeworyt barwny, papier, wym. 35 x 50 cm (cała plansza); każda plansza sygnowana i opisana; z teki grafik Warszawa zawierającej 14 plansz z drzeworytami przedstawiającymi Warszawę
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pomnik Sobieskiego, l. 50. XX w.
drzeworyt barwny, papier, wym. 50 x 35 cm (cała plansza), każda plansza sygnowana i opisana, z teki grafik Warszawa zawierającej 14 plansz z drzeworytami przedstawiającymi Warszawę
Most Poniatowskiego, l. 50. XX w.
drzeworyt barwny, papier, wym. 35 x 50 cm (cała plansza), każda plansza sygnowana i opisana,
z teki grafik Warszawa zawierającej 14 plansz z drzeworytami przedstawiającymi Warszawę
Warszawa - drzeworyty Tadeusza Dworzańskiego, lata 50. XX w.
teka grafik zawierająca 14 plansz z drzeworytami
przedstawiającymi Warszawę;
drzeworyty barwne, papier; 50 x 35 (cała plansza);
każda plansza sygnowana i opisana
Drzeworyt;
29,5 x 20,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: T. Dworzański, l.d.: Stare drzewo, monogram wiązany na klocku: TD