KACZMARCZYK-HUDZIK Jagoda (ur. 1966)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 25 x 34 cm (z ramą 41 x 50 cm)
olej, płótno, 40 x 60 cm kompozycja, 46 x 66 cm w oprawie
sygn. p.d.: J.K/H'18, opisany na odwrocie: Jagoda Kaczmarczyk Hudzik 2018 "Świt"
olej, płótno, 80 x 80 cm
olej, płótno, 85x70 cm
sygn. p.d.: JK Hudzik 19, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK 2019 “SEKRETY ROŚLIN”
olej na płótnie, 38x51 cm,
sygn.l/d: J.K.H17,opisany na odwrociu
olej, płótno, 110x95 cm
sygn. p.d.: J.K/H’17, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK”PRZYDROŻNY ZEGAR” 2017
olej, płótno, 110 x 80 cm
sygn. p.d.: J.K./H.'18, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "NATCHNIENIE" 2018
olej, płótno, 73 x 71 cm
XX, z serii obrazów Lanych, 2017
olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie
olej, płótno, 54x65 cm
sygn. p.d.: J.K./H.’17, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "LAMPA" 2017
olej na płótnie
30 x 30 cm
opisany na odwrociu
praca pochodzi z serii "Obrazów Lanych"
olej, płótno, 100x80 cm
sygn. p.d.: J.K./H.’17, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "SOLITER" 2017 olej/płótno 100x80 cm
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie